Skoč na obsah Skoč na menu

3M Vikuiti - projekčná fólia

poslať odkaz na túto stránku emailom  vytlačiť 

Špeciálna tmavá samolepiaca projekčná fólia, určená pre zadnú projekciu. Umožňuje kontrastné projekcie aj pri silnom okolitom svetle. Fólia aplikovaná na okno alebo sklenenú vitrínu alebo plexisklo vytvorí vysoko kontrastnú pevnú projekčnú plochu so širokým pozorovacím uhlom (až 180 stupňov). Veľkou výhodou oproti LCD panelom je, že fóliu možno vyrezať do ľubovoľného tvaru a veľkosti v kombinácii s rezanou alebo tlačenou grafikou. Projekčná fólia Vikuiti sa vyznačuje vysokým kontrastom a farebnou vernosťou obrazu. Fólia je dodávaná v šírke 122cm a pre vytvorenie väčšej plochy je možnosť spájania nalepením viacerých dielov.

Najväčšou výhodou na technológii Vikuiti je jej univerzálne a jednoduché použitie. Zobrazovaný obsah sa dá aj jednoducho vzdialene meniť a riadiť vďaka softwaru 3M Digital Signage. Môžete tak mať denne iné reklamné video spoty. S technológiou Vikuiti od 3M nie ste obmedzovaný, záleží len na vašej fantázii.

.: Inštalovaný Vikuiti displej dosahuje lepší obraz ako bežné LCD a plazmové obrazovky

( v závislosti na použitom type projektoru a kvalite videa).

.: Vikuiti technológia má neobyčajne široký pozorovací uhol – až 180 stupňov. Dokáže tak

osloviť viacej ľudí než väčšina ostatných zobrazovacích technológií na trhu.

.: Vysoký kontrast, realistické farby, lepšie zobrazenie - technológia Vikuiti vyniká tam, kde

ostatné digitálne zobrazovacie riešenia zlyhávajú – najmä v ostrom dennom svetle.

.: Dosahuje jasnejší a ostrejší obraz než bežné (LCD/plazmové) obrazovky aj za intenzívneho

umelého svetla v interiéroch.

.: Možnosť voľby ľubovoľného tvaru a veľkosti projekčnej plochy – fólia sa dá použiť v štandardných formátoch 4:3 a 16:9, tak isto je ale možné z fólie vytvoriť ľubovoľné kreatívne tvary pre zefektívnenie vašej reklamy.

.: Jednoduchá inštalácia aj odstránenie - fólie je veľmi ľahká a dá sa ju aplikovať nielen na akrylátové panely (plexisklo) tak i priamo na výkladnú plochu. Reflexnosť  výkladu je tak takmer dokonale eliminovaná a neruší kvalitu obrazu.

Vikuiti je cenovo dostupnejšie než plazmové a LCD monitory. Kúpa fólie alebo obrazovky/panelu Vikuiti pre zadnú projekciu vychádza výrazne lacnejšie ako napr. 60" LCD monitor. Jeho hlavným benefitom na rozdiel od LCD alebo plazmy je ale fakt, že obraz je veľmi dobre vidieť i za ostrého denného svetla a tým pádom môže bežať reklama 24h denne. Ak je za výkladom plazma alebo LCD, nie je zobrazovaný obsah pri dennom svetle a odraze takmer vôbec vidieť.


Galéria obrázkov

© 2018 PROFISIGN SLOVENSKO, s.r.o. | predaj@roland-sk.sk | úvodna stránka | podmienky používania | kontaktný formulár