Skoč na obsah Skoč na menu

r.tape - VinylEfx

r.tape VinylEfx - špeciálne dekoračné fólie

poslať odkaz na túto stránku emailom  vytlačiť 

decorative_metal_flake_silver.jpg

Špeciálne efekty metalických fólií boli vždy populárne pre dekorovanie pretekárskych áut, billboardov, a krátkodobé propagačné značenie. Výrazný vzhľad týchto atraktívnych fólií pridáva hodnotu na dizajne, ako aj príznačne vyššiu predajnú cenu!

 

outdoor_durable_smooth_silver.jpg

VinylEfx ® farby sú bez povrchovej úpravy laminácie a coatovania. Na rozdiel od za studena lisovaných polyesterov, tieto odolné fólie sú lisované za tepla, čo vytvára hlbšie, lepšie definované vzory.

 

decorative_mosaic_silver.jpg

r.tape VinylEfx ® Decorative Series je mimoriadne vhodný pre všeobecné použitie pre dosiahnutie špeciálnych efektov, a to vďaka hĺbkovo vtláčanej technológii, ktorá poskytuje ostrejší trojrozmerný vzhľad každého vzoru. Keďže, VinylEfx ® dekoračná fólia, nie je polyester, nevyžaduje povrchovú úpravu pre tlač! Môže sa tlačiť a rezať ako bežná vinylová fólia.

 

outdoor_durable_smooth_gold.jpg

VinylEfx ® Outdoor Durable Series, ktorý poskytuje až tri roky životnosti pri vonkajšom použití. Skladá sa z rady cenovo výhodných alternatívnych kovov, svetlo odrážajúcich a 3-D vzorov, určené pre dlhodobo v exteriéry. Pre náročné aplikácie, ako sú grafiky na autá, lode, výklady, tabule a pod. VinylEfx ® Durable Series fólia poskytuje vynikajúcu alternatívu k drahým materiálom napodobňujúcim zlatý efekt.

 

R.Tape-VinylEfxDecorative680.jpg


Galéria obrázkov

© 2018 PROFISIGN SLOVENSKO, s.r.o. | predaj@roland-sk.sk | úvodna stránka | podmienky používania | kontaktný formulár