Skoč na obsah Skoč na menu

Rezanie

Stika SV-8/SV-12/SV-15

poslať odkaz na túto stránku emailom  vytlačiť 

Ľahko ovládateľné rezacie plotre určené pre obchody, úrady, školy, domácnosť alebo ako prenosné plotre
použiteľné v teréne (napr. doplnkový stroj pre reklamné agentúry). Ideálna pre široké množstvo aplikácií drobného signmakingu, napr. nálepiek, štítkov, samolepiek, grafiky na dopravné prostriedky a pod. Designový software Roland CutStudio v cene. Možnosť pripojenia k štandardnému počítaču bez dodatočného vybavenia. Jednoduché pripojenie k počítaču pomocou USB kábla. Možnosť rozdelenia väčšej grafickej predlohy až do 64 polí (8 polí vodorovne a 8 zvisle) umožňuje rezať aj väčšiu grafiku, ako je pracovná šírka plotra. Vodítka materiálu zaisťujú správne založenie fólie. Kompletné riešenie so všetkým, čo potrebujete pre zahájenie práce.
Rezacie plotre STIKA sa dodávajú v troch veľkostiach: SV-15 – 38 cm , SV-12 – 30 cm a SV-8 – 20 cm

Rezacie plotre STIKA predstavujú špičkovú technológiu v oblasti rezaní vinylu, s ktorou Roland získal vedúce
postavenie v oboru. Sú ideálnym kompaktným riešením pre drobný signmaking. S inovovanou radou stolných prenosných rezacích plotrov, dodávaných na trh pod obchodným názvom Stika môžete ľahko a rýchlo vyrezávať obrázky, nápisy a logá zo samolepiacich vinylových fólií. Aj keď sa pri pohľade na tak malý ploter nezdá, skrývajú v sebe tieto stroje ohromný potenciál. Môžete zhotovovať motívy až 1 m dlhé o šírke 160 mm, 250 mm alebo 340 mm podľa zvoleného modelu. Keď máte počítač s ľubovoľným operačným systémom, môžete ihneď začať. Pripojte kábel k počítaču a uvidíte ako sa Vám režú požadované nápisy a logá pre zhotovenie lákavých pútačov, cenoviek, polepov áut, nápisov na výklady, a to všetko podľa Vašej fantázie.

CutStudio
Všetky rezacie plotre STIKA sú dodávané s poslednou verziou designového softwaru Roland CutStudio. S CutStudiom môže užívateľ kresliť alebo editovať kruhy a krivky, umiestniť text pozdĺž oblúku a importovať fotografie a grafiku
vo formátoch *.jpg alebo *.bmp. CutStudio umožňuje dokonca kombinovať pravouhlé objekty s kruhmi, mnohouholníkmi, priamkami a krivkami. CutStudio je kompatibilné s Windows 98 SE/Me/2000/XP a zahrnuje plug-in software pre Adobe® Illustrator® 9/10/CS/CS2 a CorelDRAW® 10/11/12 pre Windows a Adobe® Illustrator® 9/10/CS pre Mac. Znamená to, že užívateľ môže do rezacieho plotra STIKA odoslať dáta priamo.

RIADIACI PANEL Roland STIKA Navi On-Screen
Rezacie plotre STIKA sú vybavené riadiacim panelom STIKA Navi on-screen, ktorý veľmi uľahčuje rezanie vinylu a pomáha optimalizovať spotrebu materiálu. S pomocou STIKA Navi panela môže užívateľ nastaviť rezací nôž do optimálnej východzej polohy, a tak získať precízne výsledky rezania.

JEDNODUCHÉ KROKY PRE VYTVORENIE ŠTÍTKOV POMOCOU STOLOVEJ TLAČIARNE.
Pri použití stolovej tlačiarne umožňuje rezací ploter STIKA užívateľom vytlačenú grafiku jednoducho a rýchlo rezať.
Nie sú potrebné žiadne komplikované zariadenia alebo dodatočné vybavenia.
1. Zvoľte veľkosť materiálu a označte "Print&Cut" pre pridanie výrezových značiek pri tlači grafiky.
2. Importujte design medzi výrezové značky a pridajte obrysové rezacie čiary.
3. Na Vašej tlačiarni vytlačte grafiku a orezové značky.
4. Vložte vytlačený materiál do rezacieho plotra STIKA a odošlite do plotra príslušný datový súbor.
5. Rezací ploter STIKA grafiku vyreže.


VŠETKO POTREBNÉ V CENE

Tak ako je u Rolandu obvyklé, v cene stroja sú zahrnuté všetky potrebné príslušenstvá:
rezací nôž s držiakom ovládač pre Win 98 SE/Me/2000/XP, pomocou ktorého sa jednoducho reže z obľúbeného Corel Draw posledná verzia Roland CutStudio, designového softwaru s jednoduchým použitím riadiaceho panela STIKA Navi on-screen, ktorý veľmi uľahčuje rezanie vinylu a pomáha optimalizovať spotrebu materiálu


Galéria obrázkov

© 2018 PROFISIGN SLOVENSKO, s.r.o. | predaj@roland-sk.sk | úvodna stránka | podmienky používania | kontaktný formulár