Skoč na obsah Skoč na menu

Tlač / Rezanie

VersaCAMM SP-300i/ SP-540i

poslať odkaz na túto stránku emailom  vytlačiť 

Vynovený kombinovaný ploter Roland VersaCAMM SP-300i/ 540i je v porovnaní s predchádzajúcim modelom SP rýchlejší a presnejší, pričom je celkom zachovaná ľahká ovládateľnosť a spoľahlivosť stroja. Tieto vlastnosti, jedinečná kombinácia tlače a rezania v jednom stroji a výkonný software RIP Roland VersaWorks v cene plotra. Nový design, tichá prevádzka pri tlači bez nutnosti manuálneho čistenia a zdravotne nezávadné atramenty s nízkym zápachom, umožňujú prevádzkovať ploter i v bežnej kancelárii. Plotre VersaCamm sú perfektne výrobné stroje pre veľkú radu grafických aplikácií tlačených na širokú škálu materiálov. Výroba bannerov, nálepiek, reklamných tabúľ, grafiky na dopravné prostriedky alebo napríklad tlač nažehlovačiek na textil sa tak skutočne stáva hračkou.

Základná charakteristika:

-nový design – použitý z modelovej rady VP, kompaktnosť jednoduché ovládanie plotra a ovládacieho RIPu

-jednoduchá údržba – pokyny k údržbe sa zobrazujú na displeji 4 tlačové hlavy s premennou veľkosťou tlačovej kvapky

-použitá technológia Roland Intelligent Pass Control

-vyššie rozlíšenie v smere podávania materiálu pri jednom pohybu tlačovej hlavy

-prednastavenie tlačových parametrov až pre 8 materiálov

-nový typ posuvných valčekov pre stabilnejšie vedenie materiálu

-rezací vozík má pásový pohon pre lepšiu kvalitu rezania a vysoko presnú opakovateľnosť

-automatické prispôsobenie stroja k okolitému prostrediu

-prítlačné valčeky so zvýšeným prítlakom a vylepšené uchytenie

-rolka pre lepší posun ťažkých materiálov

-optický polohovací systém „Quadralign“ pre dodatočný orez

-pripojenie plotru pomocou Ethernet

-až trojročná životnosť tlače v exteriéru bez laminácie

-potlačíte širokú škálu materiálov využívaných v oblasti signmakingu

Kombinovaný ploter Roland VersaCAMMSP-300i/ 540i je koncipovaný pre moderné kancelárske priestory, a preto prvou jasne viditeľnou zmenou je oblúbený dizajn z plotrov série VP. U tohto modelu sú použité dve Epson tlačové hlavy, ako v prípade staršej série SP. Sieťové pripojenie, nové vedenie tlačového vozíku, nový posuvný valec, nové motory. U kombinovaných plotrov Roland máte možnosť tlačiť rezať - PRINT & CUT - jedným strojom, takže nie je nutné pred rezaním vybrať materiál zo stroja, vyrovnávať a rezať v inom stroji. Atrament je do stroja privádzaný hadičkami o priemeru 3mm a takisto ako u rady PROIII sú i tu použité väčšie dampery a nový typ pumpy s výrazne dlhšou životnosťou. Vzhľadom k zámeru dodávateľa osloviť aj nové potencionálné cieľové skupiny umožňuje ploter nastaviť automatické čistenie, takže stroje nevyžadujú takmer žiadnu bežnú údržbu.

Do pamäte stroja je takisto možnosť uložiť až 8 skupín nastavení pre tlač na rôzne materiály. Nové je však možnosť tieto nastavenia pomenovať. Nové je v obidvoch plotroch použitá sieťová karta, ktorá umožňuje rýchlejšiu činnosť stroja pri tlači vo vysokých rozlíšeniach. Bol zvýšený aj počet prítlačných valčekov pre fixovanie materiálu, ktoré majú vyššiu prítlačnú silu pre lepší posun materiálu. Maximálna váha vloženého materiálu sa zvyšuje na 20 kg u modelu 540i je to 30kg. Príruby roliek materiálu majú nový design, umožňujúce pevnejšie fixovanie príruby v jadre rolky.

Ako voliteľné príslušenstvo je možné doobjednať navíjací systém pre už potlačené médium. Ploter je dodávaný s najnovšou verziou RIPu Roland VersaWorks 3.2, ktorý umožňuje užívateľovi jednoducho importovať súbory z jeho obľúbeného programu bez dlhého nácviku. Štandardné parametre zahŕňajú náhľad na obrazovke, úpravy rozmerov, kopírovanie, rotáciu, panelovanie, skladanie viacerých dokumentov do jedného atď. Užívateľ môže získavať nové verzie VersaWorksu a ICC profily pomocou internetu alebo si v RIPu vytvárať vlastné ICC profily. Do tohto softvéru bola pridaná nová „ knihovňa farieb“ pre atramenty Roland EcoSolMax. Vďaka vstavanému Adobe® Postscript® CPSI™ RIP engine je VersaWorks 3.2 kompatibilný s operačným systémom Windows 2000/XP, Windows Vista32.

Medzinárodná ISO certifikácia Rolandu je Vašou zárukou kvality. Spoľahlivé, vysoko výkonné produkty sú podporované prvotriednym zákazníckym servisom.


Galéria obrázkov

© 2018 PROFISIGN SLOVENSKO, s.r.o. | predaj@roland-sk.sk | úvodna stránka | podmienky používania | kontaktný formulár